Чемпіонат України з триатлону в приміщеннях

29.06.2024

Новини

alt

З 25 по 28 квітня Житомир став центром національного триатлону. У змаганнях взяли участь більше сотні спортсменів, змагаючись на суперспринтерській дистанції та в естафетах. За підсумками змагань було визначено найкращі ШВСМ, ДЮСШ і КДЮСШ.

Єва Сорока (Львів) – 23:07

Загальнокомандну перемогу здобув Донецьк завдяки внеску Ксенії Левковської, Івана Шевченка та Івана Ткаченка.

Чемпіонат України з триатлону в приміщеннях серед естафет проходив у басейні та продовжувався велосипедним етапом і бігом. Команди чоловіків та жінок складалися з трьох учасників та представляли окремі області та місто Київ. Загалом 22 чоловічих та 11 жіночих команд визначили чемпіонів України в абсолютному заліку та серед юнаків і дівчат.

Жінки:
Чемпіони: Софія Прийма, Дана Сорока, Єва Сорока (Львів)
Срібні призери: Марина Кирик, Софія Ткач, Катерина Пономаренко (Київ)
Бронзові призери: Маргарита Меньшикова, Кіра Агафонова, Ксенія Левковська (Донецьк)
4-е місце: Дарина Горб, Марія Іващенко, Софія Бондаренко (Полтава)

Чоловіки:
Чемпіони: Іван Ткаченко, Гліб Якубець, Іван Шевченко (Донецьк)
Срібні призери: Владислав Микитенко, Юрій Тютюнник, Єгор Мичко (Полтава)
Бронзові призери: Денис Снесар, Максим Несват, Максим Усанін (Черкаси)
4-е місце: Денис Микитюк, Антон Микитюк, Матвій Малиш (Дніпро)

Юнаки:
Чемпіони: Арсен Адамов, Василь Василенко, Дмитро Касьяненко (Полтава)
Срібні призери: Олександр Потрубач, Данило Драгулян, Захар Цівковський (Донецьк)
Бронзові призери: Іван Животков, Артем Криворучко, Віктор Матюшкін (Черкаси)
4-е місце: Віктор Березовський, Євген Заставний, Ілля Гончарук (Житомир)

Дівчата:
Чемпіони: Анна Коротяєва, Аміна Марченко, Поліна Набатнікова (Черкаси)
Срібні призери: Есмерільда Ковальчук, Єлизавета Ситник, Арина Грибан (Житомир)
Бронзові призери: Софія Багінська, Катерина Кирилович, Олександра Бороніна (Житомир)
4-е місце: Поліна Пасацька, Софія Триполець, Глорія Кершкова (Київ)

За підсумками чемпіонату серед шкіл вищої спортивної майстерності (ШВСМ), перемогу здобула Донецька область. Призерами стали Львів та Дніпро. Серед дитячих шкіл (ДЮСШ і СДЮШОР) перемогла Полтавська область, а призерами стали Житомирська та Черкаська КДЮСШ №2. Результати доступні за посиланням