Supertri E – Чемпіонат світу з Е-триатлону в Лондоні
06.04.2025
Новини
5–6 квітня у Лондонському центрі водних видів спорту, що розташований в Олімпійському парку королеви Єлизавети, відбувся Чемпіонат світу з Е-триатлону Supertri.
Змагання складалися з двох етапів: спершу спортсмени брали участь у кваліфікаційних стартах, після чого десятеро найкращих виходили до фіналу, де розігрували титул чемпіона.
Формат змагань був надзвичайно динамічним.
У кваліфікації спортсмени проходили два поспіль міні-триатлони без перерви (плавання – велосипед – біг / плавання – велосипед – біг). У фіналі учасники змагались у трьох триатлонах поспіль, також без зупинок. У порівнянні з минулим роком — жодних пауз між етапами.
До фіналу автоматично потрапляли перші два фінішери кожної кваліфікаційної хвилі. Ще чотирьох учасників добирали за найкращим сумарним часом. Серед чоловіків п’ятеро фіналістів були з першої хвилі, двоє — з другої, і ще троє — з третьої. У жінок — по три учасниці з перших двох стартів та четверо з третього.
Граничний час для потрапляння у ТОП-10 склав:
🔹 25 хвилин 8 секунд для чоловіків
🔹 27 хвилин 47 секунд для жінок
У другому кваліфікаційному старті виступав українець Віталій Воронцов, який фінішував шостим. Попри те, що йому не вдалося вийти до фіналу, Воронцов завершив змагання на 14-й позиції.
Ще один Чемпіонат світу з Е Supertri для мене завершено. Швидка гонка з трохи зміненим форматом у порівнянні з попередніми роками (усі триатлони підряд без відпочинку).
Я задоволений своїм 14-м місцем. Попереду багато роботи. Не можу дочекатися наступних стартів, щоб побачити, де я зараз 🙌
У фіналі тріумфували представники Франції:
🏆 Максим Х’юбер-Моосбрюггер
🏆 Кассандра Богран
Також на п’єдесталі:
▪️ Ірландець Люк МакКаррон
▪️ Поляк Мацей Бруздзяк
▪️ Англійка Бетт Поттер
▪️ Німкеня Юлія Брокер
СХОЖІ НОВИНИ